Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/ozoglutelekom.com/httpdocs/wp-content/plugins/paged-comments/paged-comments.php on line 31 Özoğlu Telekom » General Mobile (Discovery)

“General Mobile (Discovery)” için Yazılan Yorumlar

Sayfalar: « 17 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] Show All

 1. 801
  editor Yazdı:

  cihazı sıfırlayın olmazsa yine bize yollayın..

 2. 802
  özer Yazdı:

  General Mobile Discovery 2 telefonun dokunmatık ekran degısımını kac lıraya yapıyorsunuz acaba. tesekurler

 3. 803
  editor Yazdı:

  dokunmatik ayrıca değişmiyor,ekranla bir bütündür..ayrıntılar için tıklayınız:
  http://androidtamiri.com/discovery-2/

 4. 804
  MEHMET YILMAZER Yazdı:

  Hocam Merhaba. benim telefonun herkeste olduğu gibi usb.si bozuldu hemen servise yada tamire veremediğimden dolayı hasar gördü. telefonu bu durumdayken elimden düştü ve kenarından açılma yaptı. bir süre o şekilde kullandıktan sonra telefon ihtiyacından ötürü tamire veremedim, kamerası da bozuldu. samsunda tamire verdim kamerasının ellerinde olmadığını ve sadece usb ve güç açma tuşunu yaptıklarını belirttiler. o an için pc yanımda olmadığından bilgisayara bağlanıp baülanmadığına bakamadım. daha sonra kütahyaya geçtim orda pcye bağlanmadığını gördüm ve bu sıra usb yine bozuldu. kütahyada tamirciye verip kamera ve usb herşeyini yapmalarını istedim. kameranın anakart üzerinde ki yerinin kazındığını ve imkansız olduğunu, usb kablola ayaklarının tamamen bozulduğunu ve sadece sarj aleti olarak görecek şekilde tamir edebildiklerini söylediler. ve telefonum pcye bağlanmıyor arka kamerası çalışmıyor. siz bunları yağabilir misiniz? yaparsananız fiyatınız ne olur acaba ?
  çok uzun oldu k.bakmayın inş en kısa zamanda dönüş yaparsınız..

 5. 805
  editor Yazdı:

  cihazı yollayın tespit edip size kesin bilgi veririz…

 6. 806
  mehmet eymrli Yazdı:

  slm discover mobile tlf numun şarz yeri arızalı br çok kez işlem gördü ama düzelmedi kasa çıtaları kırık telefonum çalışır vazyetteydi şarz parçası sipariş vermek için kendim söktüm ve birdaha da takamadım yerine tlf numu size göndermek stiyorum nasıl yaparız birde arka kapak degişecek ve yeni batarya takılacak masrafı ne olur saygılar

 7. 807
  editor Yazdı:

  CİHAZI bize yollayın,tespit edip ona göre size bilgi verelim…

Sayfalar: « 17 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] Show All

Bu alana yazarak bize ulaşın.

 

WhatsApp chat